Bumkins sprawia, że doskonałe Nintendo tematyce Śliniaki dla dzieci i gryzaki

Jestem rozliczenia do końca mojego drugiego roku rodzicielstwa. Jako ktoś, kto pisze na stronie Nintendo, jedną z rzeczy, które wpadły mi w oko, gdy przygotowuje się do narodzin mojego syna było, oczywiście, szuka cute Nintendo tematyce akcesoriów dla dzieci. Chociaż można znaleźć niesamowite rzeczy na Etsy i tym podobne (wezwę przyjaciela, który się Mario mobile dla mnie, jak również własne NWR Andy Goergen, który dokonał spektakularny Yoshi’s Island Mario i Yoshi malarstwo dla mojego dziecka pokoju), Bumkins wydaje się być głównym posiadaczem licencji na nintendo towarów dla dzieci. Na szczęście są one, ponieważ solidnie, produkty Bumkins’s baby są fantastyczne.

Możesz wybrać z zabił gryzaki, talerze i śliniaki tutaj, ale w tym artykule, mam zamiar skupić się na kawałki Bumkins mam praktyczne, baby-worn wykorzystania.

Zelda Caped SuperBib i Triforce Silikonowy grip dish

Jest coś, co jest bardzo przyjemne w nazywaniu swojego dziecka Bohaterem Czasu, kiedy stara się jeść sos jabłkowy bez robienia całkowitego bałaganu z siebie. Z tym wielkim śliniak, można to zrobić często. Przód przypomina kultową tunikę Link, która jest wyposażona w worecz na dole, który łapie wszelkie odchody. Z tyłu, w żadnym celu innym niż styl, posiada Tarczę Hylian. Jest godny podziwu i może najważniejsze – można go prać w pralce (choć pamiętaj, aby wysuszyć go powietrzem, zamiast wrzucać go do suszarki!).

Danie Triforce jest podobnie zabawne, nawet jeśli trójkątny kształt jest ostatecznie niepraktyczny. Posiada cztery obszary do przechowywania rzeczy, co czyni go naprawdę dobrym, gdy oferuje dziecku wiele rodzajów żywności. To mogło być, gdy moje dziecko po raz pierwszy odkrył, jak zanurzyć palec kurczaka do jogurtu. Również właśnie dowiedziałem się, że można użyć naczynia Triforce w piekarniku, który jest dziki. I słusznie nie wiedziałem, że, i mam coś od dwóch lat.

Kontroler NES i gryzaki silikonowe Game Boy

Podczas gdy twoje dziecko może nauczyć się potencjalnie przerażających nawyków, jak radzić sobie z kontrolerami, te gryzaki są wspaniałe. Game Boy jeden ma dziurę, gdzie ekran będzie natomiast kontroler NES jest mniej więcej identycznie ukształtowany do prawdziwego. Zamrozić je dla najlepszych kojących dla bolące dziąsła. Mój syn już dawno przeszedł na emeryturę, ale były one przydatne, aby mieć. Ponadto mogę zgłosić, że od tego czasu zajmował się kontrolerem NES (jednym z kontrolerów Nintendo Switch Online) i nie próbował go jeść ani żuć. To sukces.

Super Mario Wielokrotnego noszenia Torby przekąskowe

Są to najnowsze dodatki do mojej kolekcji Bumkins (i pełne ujawnienie: Bumkins przysłał nam próbki z nich), i dobrze, przybyli w prawo, gdy COVID-19 zaczął wpływać na Amerykę, więc korzystanie z nich jako on-the-go torby przekąskowe stało się dokładnie raz, w parku na dzień przed New Jersey uchwalił stay-at-home zamówienia. Chociaż nie mogę wyciągnąć z doświadczenia, mogę zgłosić, że są one łatwe w pracy. Możesz wyłowić te torby w górnym stojaku zmywarki lub uruchomić je przez pranie. Na potrzeby tego artykułu użyłem ich w domu z moim synem. Lubi widzieć na nich Mario i Luigiego, czasami wskazując na nich i śmiejąc się. Nie mogę się doczekać, aby korzystać z nich bardziej praktycznie, kiedy mogę wyjść z domu, ale na razie będę zadowolony, wiedząc, że mój syn lubi się z nich śmiać.

I to jest moje doświadczenie z produktami Firmy Nintendo Bumkinsa. Są one ogólnie jednym z moich ulubionych marek do karmienia niemowląt i ząbkowanie narzędzi, a jeśli spodziewasz się lub szukasz czegoś kupić dla przyjaciela Nintendo kochający, gorąco polecam je. Na razie ich wybór jest Mario i Zelda, ale jeśli mogę rzucić kilka nadziei marek na przyszłość: zobaczmy woreczek z jedzeniem z twarzą Toma Nooka na całym to, a może śliniak, który może sprawić, że twoje dziecko do następnego członka Star Fox. Albo chodźmy na złamał i zobaczyć danie żywności w kształcie pana Saturna. Twój ruch, Bumkins.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *