CO GOLF? (Przełącznik) Który napisze recenzję

Czasami wolę proste rzeczy w życiu. Lody o smaku waniliowym? Tak, proszę. Miły relaksujący dzień bez żadnych spotkań? Fantastyczne. Ale przede wszystkim lubię prostą przyjemność z kalamburów. Te konstrukcje słowo może w kontekście zapewnić śmiać się lub jęczeć od kogoś stojącego w pobliżu. Chociaż zazwyczaj są to proste dowcipy na temat obserwacji wokół nas, kalambury mogą być zwodnicze w tym, jak są w stanie być czymś więcej niż tylko zabawnym gagiem, aby zakończyć zdanie. CO GOLF? można najlepiej porównać do kalambur. Coś, co sprawiło, że uśmiechnąłem się za każdym razem, gdy podniosłem grę, nakręcając się, że jestem mądrzejszy, niż mogłoby się wydawać. Jest to jeden z najbardziej zabawnych doświadczeń gier wideo miałem do tej pory w tym roku.

CO GOLF? ma proste założenie. Każda piłka, zwierzę, osoba lub obiekt współpracuje z prostą fizyką golfa. W większości przypadków celem każdego etapu jest trafienie w maszt na końcu poziomu. Robisz to, kontrolując swój cel i moc każdego strzału. Ale w przeciwieństwie do większości gier golfowych, obiekty te mogą działać na wszelkiego rodzaju unikalne i zabawne sposoby. Czy to huśtawka, która uruchamia krowy do masztu, samochód, który ściga się wzdłuż celu strzałki, a nawet jest celem / wskaźnik mocy się. Każdy etap opiera się na poprzednich pomysłach lub wprowadza zupełnie nową mechanikę. Dzięki temu każdy poziom, świat i mechanika gry mogą czuć się świeżo. Prawie każdy świat może stać na własną rękę jako w pełni rozwinięta mechanika gry. Tak, nadal celujesz i strzelasz do obiektów do końca ósmego świata, ale świeże pomysły wciąż nadchodzą i nigdy nie czują się, jakby przedłużały swoje powitanie. Zaskakujące zwroty akcji i projekty na poziomie „Rube Goldberg” sprawiły, że cieszyłem się każdym poziomem. Pomaga to, że prezentacja gry jest dość zręczny, z przyjemnym stylu sztuki, która pozostaje spójna, mimo że niektóre etapy zmieniają styl z napowietrznej strzelanki na poziom wyścigowy, gdzie można kontrolować rakietę pędzącą obok owiec. Każdy poziom wiąże się również z dwoma dodatkowymi wyzwaniami. Niektóre wymagają wyczyszczenie poziomu w określonej ilości zdjęć, podczas gdy inne oferują zupełnie nowe konstrukcje lub mechanikę. Grywalność jest wysoka, a niektóre z tych etapów są prawdziwym wyzwaniem dla tych, którzy chcą ukończyć grę w 100%.

Overworld to inna historia. Poruszasz się po różnych poziomach, tocząc się po laboratoriach, które badają różne aspekty golfa. Chociaż oferuje kilka kreatywnych sposobów, aby toczyć się i odkryć nowe poziomy, ta część nie dostać powtarzalne po pewnym czasie. Chciałbym, aby był sposób, aby zamienić się na listę wyboru poziomu, jeśli chcę odtworzyć pewne poziomy. Dotyczy to również ukończenia poziomów wyzwań, co oznacza, że musisz toczyć się po świecie, próbując odkryć wszelkie poziomy, których nie ukończyłeś w pełni. Niektóre z muzyki jest uroczy i wykonywane z tym, co lubię nazywać „mouth-vocals”, dając prawdziwą osobowość do niektórych poziomów. Ale na przykład w piłce nożnej stało się to przyziemne i irytujące szybko. Ponadto, podczas gdy ta gra jest wyraźnie zoptymalizowana pod kątem sterowania dotykowego, sterowanie przyciskami może być czasami nieco finnicky, jeśli chcesz precyzyjnie celować. To spowodowało, że ponownie uruchomić poziom wyzwanie kilka razy, choć można przyzwyczaić się do tego schematu kontroli w czasie.

Mimo to, niektóre wielkie tryby czekają na Ciebie, gdy główne poziomy są wyczyszczone. Tryb „pokaż znajomemu” jest nowatorski. Chociaż to psuje kilka zaskakujących poziomów w grze, jest to świetny sposób, aby dać innym próbkę, jak grać. To pokazuje i podkreśla, że prawie każdy może grać w tę grę. Mechanika jest prosta do zrozumienia, ale trudna do opanowania. Co staje się oczywiste, gdy dasz „Niemożliwe Wyzwanie” spróbować. Jest to wybór jednych z najtrudniejszych poziomów w grze, gdzie każdy strzał liczy się do ogólnego wyniku. Jest to brutalne wyzwanie, ale także czuje się jak prawdziwy test swoich umiejętności w grze, gdzie cel każdy strzał starannie. Wyłącznie na Nintendo Switch jest tryb imprezowy, w którym możesz rywalizować z innym graczem w serii zabawnych wyzwań za pomocą dwóch kontrolerów. Jest to jedne z najlepszych zabawy można mieć w lokalnej sesji multiplayer, ponieważ koncentruje się na pick-up-and-play aspekt gry.

Ogólnie CO GOLF? to świetny pakiet zarówno dla sesji jedno- jak i wieloosobowych. Gra sprytnie wykorzystuje pojedynczą mechanikę gry, ale rozciąga ją na tak wiele różnych gatunków, stylów, a nawet innych gier wideo, że jest naprawdę imponujące, że doświadczenie nigdy nie staje się przestarzałe. Overworld jest nieco uciążliwe, aby w pełni zbadać i przycisk kontroli nie są tak doskonali jak sterowanie dotykowe, ale nadal myślę, że nie można pomylić z tej gry. CO GOLF? to doskonała mieszanka komedii, zabawy i gier wideo, które miały mnie uśmiecha się od ucha do ucha przez całą drogę. To świetna fore rodziny HOLE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *