Daan’s Top 30 Gier atrakcyjnych Woopers: Edycja 2019

Rok 2019 był lepszy niż miał jakiekolwiek prawo. Na początku ubiegłego roku miałem nadzieje i marzenia, ale naprawdę nie sądziłem, że okaże się to tak zabawne. Co miesiąc miał przyjemne gry, które pokazywały, co różni deweloperzy mogą wnieść do Nintendo Switch. Podczas gdy rok 2017 był bardzo silny, rok 2019 okazał się największą obietnicą w swojej różnorodności oprogramowania. Uwierz mi, było wiele gier, które chciałem uwzględnić poza moją pierwszą trzydziestą, ale nie mogę realistycznie napisać o 50-60 grach tutaj. Według moich ocen, był to drugi najwyższy rok w ciągu 15 lat pisałem o grach. 2020, będziesz miał trudności z zbliżaniem się nawet do uzupełnienia tego.

Zanim zagłębimy się w rzeczywistą listę, oto kilka gier, które nie zrobiły cięcia, ale nadal są warte twojego czasu: Pokémon Sword and Shield, Luigi’s Mansion 3, Away: Journey to the Unexpected, Untitled Goose Game, WarGroove, Vectronom, Vortex Attack EX, Assault Android Cactus+, FutureGrind, Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX, Gato Roboto, Dandy Dungeon, Power Rangers: Battle for the Grid , Slay the Spire, Blasphemous, Jamestown+, Tangle Tower, Plunge, Puzzle Quest: The Legend Returns, Chime Sharp, The Stretchers, Cadence of Hyrule, BQM – BlockQuest Maker, Double Cross, and Dragon Quest Builders 2. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinieneś zagrać w Ori and the Blind Forest, Cuphead i Wiedźmin 3. W porządku, z tymi, którzy nie są na zdjęciu, zatapijmy zęby.

30. Tiny Metal: Pełny Metal Rumble

Advance Wars-jak gry są trudne do uzyskania w prawo. Gdzie oryginalny Tiny Metal starał się uczynić rzeczy bardziej przyjaznymi, Full Metal Rumble idzie o wiele bardziej w głąb. W rezultacie gra oferuje 39 map kampanii, które naprawdę zmuszają cię do dwukrotnego spojrzenia na wszystko. Jest więcej jednostek do zabawy, każdy dowódca ma swoje umiejętności, a każdy scenariusz oferuje więcej kontroli i równowagi. Ponadto, historia jest o wiele ładniejsza w ogóle i oferuje angielski głos oddanych, że był zauważalnie brakuje z oryginału. Wraz z pokaźnymi i trybami wieloosobowymi, Fully Metal Rumble oferuje idealną równowagę między strategią i intrygami.

29. Fire Emblem: Trzy domy

Chociaż czuję, że historia może być chaotyczna, jest jeszcze wiele do poluzowania fire emblematu 2019: trzy domy. Rozgrywka strategiczna jest bardziej namacalna, z wysoką stawką w każdym scenariuszu. Na większych trudności, o ostre oko jest kluczem, ale nigdy nie czułem, że postęp stał się zbyt niesprawiedliwe, aby obsłużyć. Gdy pojawi się w rowku, nie jest trudno zobaczyć godziny po prostu latać. To, co najbardziej pomaga Three Houses, to jego postacie. Jeśli pamiętasz o rozmowach z obsługą, są to jedne z najbardziej dobrze prezentowanych członków partii w historii serii. Nie każdy ma równe szanse, ale myślę, że ich motywacje są wyjaśnione całkiem dobrze. I hej, zwiedzanie klasztoru szybko staje się drugą naturą!

28. Zestaw Nintendo Labo Toy-Con 04 – VR Kit

Zestaw VR udało się zrobić coś, o czym poprzednie oferty Nintendo Labo mogły tylko pomarzyć: ciągle mnie ekscytował. Projekty rzemieślnicze Nintendo zawsze były zabawne, ale poważnie brakowało im, jeśli chodzi o rzeczywistą część gry. Zestaw VR, w tym sensie, to zupełnie inna bestia. To było absolutnie fantastyczne strzelać cudzoziemców z Blaster, latać między stadem ptaków, lub robić zdjęcia pod wodą. Od prostych pomysłów w VR Plaza do malowania słoniem, to głównie mnie uśmiechać się w wielkim stylu. Podczas gdy oferty VR w innych grach przychodziły i odeszły, czysta zabawa mieszania fizycznych działań w świecie rzeczywistym ze światem gry jest powodem, dla którego czwarty pakiet Toy-Con pozostanie w moim umyśle.

27. Hexagroove: Taktyczny DJ

Koncepcja Hexagroove wydaje się prosta z daleka: zarządzasz kręgiem z różnymi pętlami w nim. Każda pętla reprezentuje instrument i musi zostać zmieniona w określonych punktach w całej sesji. Tam, gdzie robi się fajnie, gracze zostaną wprowadzeni na nowe instrumenty i zostaną wyrzuceni przez nagłe zmiany. Poza tym, publiczność chce zobaczyć ciągłe zmiany w piosence i będzie niezadowolony, gdy nie grasz razem. To będzie widać, że grasz kilka minigier, które podniosą pętle, jak spróbować osiągnąć najbardziej optymalną pozycję. Pozostając na szczycie i zdobywając ten podziw, znajdziesz się w różnych klubach na całym świecie. Hexagroove to dziwaczne połączenie muzyki i gier strategicznych, a ja jestem dziwnie na pokładzie z tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *