House Flipper (Switch) Recenzja

Istnieje pewna satysfakcja z wykonywania przyziemnych zadań przez długi czas, przynajmniej dla niektórych osób. To pozwala wyłączyć mózg, veg się, zapomnieć o kłopotach i po prostu pomalować ścianę. Żadna gra nie jest tego przykładem lepszego niż House Flipper, gra pierwotnie wydana na PC w 2018 roku, która w końcu stała się przenośna, gdy trafiła na Switcha. Po pierwotnym wydaniu wysadził się wśród streamerów i ludzi, którzy po prostu chcą zakończyć i zabić czas, i łatwo zrozumieć, dlaczego. Podczas gdy kilka kwestii, zarówno nowych, jak i starych, pokazują się podczas grania w tę grę na Switchu, House Flipper wydaje się być zaskakująco kompetentnym portem, co brane pod uwagę.

W House Flipper robisz dokładnie tak, jak mówi na puszce: odwracasz się i sprzedajesz domy. Aby rozpocząć, będziesz musiał podjąć pracę wchodząc do cudzego domu i robiąc rzeczy. Być może trzeba będzie pomalować ich ściany nowy kolor lub oczyścić śmieci i brud, który został porozrzucane o. Każda z tych zadań ma własną listę rzeczy, które musisz zrobić, a po przekroczeniem pewnego progu możesz to nazwać i zaakceptować płatność, ale im bliżej 100% ukończenia, tym wyższa będzie twoja płatność. Gdy już zrobisz wystarczająco dużo tych miejsc pracy, powinieneś mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić swój pierwszy dom, a stamtąd to, co robisz, zależy od Ciebie. Możesz przemalować ściany, powalić ściany, zbudować nowe ściany, umieścić nowe podłogi, umeblować dom, a następnie wreszcie sprzedać ten dom dla uporządkowanego zysku.

Wszystko w House Flipper zaczyna się nieco wolno, ale jak wykonać działania zaczniesz odblokowywać profity, które spowodują, że będziesz pracować znacznie bardziej efektywnie. Malowanie pewnej ilości ścian pozwala wyrównać i używać mniej farby lub malować wiele sekcji na raz, powalając pewną ilość ścian daje dostęp do lepszych narzędzi, ukończenie zadań pozwoli Ci odblokować wyższe wynagrodzenie za te zadania, itp. Jako ktoś, kto już włożył około 30 godzin w wersji na PC zapomniałem, jak wolno porusza się gra, zanim te ulepszenia się zbudują, a to potencjalnie może wyłączyć nowych graczy. Ale to nie lepiej, jak uaktualnienia są nabywane dość szybko tylko grając w grę normalnie.

Podczas gdy przejście z komputera na konsolę było zaskakująco płynne, istnieje kilka skarg, których nie mogłem w pełni przeboleć. Przenoszenie pierwszej osoby aparat czuje się niezwykle wrażliwe z analogowym kijem, a jednocześnie jest suwak czułości wygląd w menu opcji nigdy nie byłem w stanie znaleźć ustawienie, które całkowicie pracował dla mnie. Katalog mebli jest również czymś, co zostało zranione przez odejście od klawiatury, ponieważ próba wyszukania konkretnego elementu teraz wywołuje klawiaturę na ekranie Switcha, aby pisać. Jest to nieco mniejszy problem w trybie ręcznym, ponieważ tablet w grze może być obsługiwany za pomocą elementów sterujących dotykowych, ale podczas grania w zadokowane pisanie staje się bardziej bolesne, niż warto. Inne niż te kwestie port działa bardzo dobrze, zarówno zadokowany i w handheld, z moim jedynym rzeczywistym wydajności lub kwestii graficznych są meble czasami pojawiały się w widoku po raz pierwszy wszedłem do pokoju i Silent Hill-esque mgła, która obejmuje okolicę.

Tak dobry port, jak to może być, House Flipper nadal przynosi wiele swoich oryginalnych wad z nim, jak również. Istnieje tylko tak wiele miejsc pracy można zrobić, aby zarobić dodatkowe pieniądze, a gdy te miejsca pracy zabraknie jesteś w zasadzie pecha. W tej samej notatce po sprzedaży domu nigdy nie można wrócić i jest usuwany z katalogu, co oznacza, że kiedy zabraknie domów do pracy na jedyną realną opcją jest wymazać swoje postępy i rozpocząć nową grę. Istnieje również kilka domów pozornie brakuje w tej wersji gry, takich jak ich specjalny nawiedzony dom wzorowany na domu Myers z Halloween.

Ogólny House Flipper to świetna gra, aby zabić czas, a także doskonałą grę, jeśli okaże się, że trzeba być w stanie wyłączyć mózg i po prostu zrobić coś na chwilę. To nie jest idealne i to na pewno nie dla wszystkich, zwłaszcza jeśli jesteś rzeczywiście na rynku coś bardziej ekscytującego, ale ci, którzy lubią siedzieć, aby uderzyć się przyziemne zadanie należy zdecydowanie rozważyć tę grę na Switch. Podczas gdy niektóre decyzje, które podjęli w zakresie kontroli były nieco dziwne dla mnie, w końcu przyzwyczaiłem się do nich i znalazłem się korzystających z procesu tak samo jak ja na PC. Więc dostać się tam i pomalować te pokoje najbrzydsze kolory można znaleźć, i odłożyć krzesło na dobrą miarę, House Flipper jest miejscem, jeśli jesteś po prostu chce się zrelaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *