Oto, co musisz wiedzieć o sześciu nowych grach online Switch

W tym miesiącu przypadnie Wam do zaoferowania sześciu nowych gier SNES i NES, które trafią na Switcha.

Po długiej przerwie sześć nowych gier SNES i NES jest w drodze do usługi Switch Online. To może trochę czasu, ale jest to fantastyczny skład. Zagłębiamy się w każdy z nich, aby pomóc Ci zdecydować, w co zagrać po premierze 12 grudnia.

Oddech ognia 2 – Jordan Rudek

Bezpośredni sequel pierwszej gry, Breath of Fire 2 przybył do Ameryki Północnej w grudniu 1995 roku, który był nieco ponad rok od wydania swojego poprzednika. Odbywa się 500 lat po Breath of Fire i zawiera nazwy, postacie i inne elementy z tego początkowego wpisu. Breath of Fire 2 to bardzo tradycyjna japońska gra fabularna, ponieważ zawiera dość liniową historię, turową walkę i znany system progresji oparty na zdobywaniu punktów doświadczenia i wyrównywania, aby stać się silniejszym. Wcielasz się w Ryu, członka Klanu Smoków, który rozpoczyna grę jako najemnik, ale ostatecznie zyskuje zdolność przywołania smoka, podobnie jak protagonista o tej samej nazwie z oryginalnej gry może przekształcić się w jednego.

Fabuła jest bardzo oparta na postaci, a ostateczny cel Ryu nie ujawnia się dopiero w dalszej części gry. Do tego czasu spotykasz nowych członków partii, rozwiązujesz ich problemy i pomagasz innym postaciom, które napotkasz i miasta, które odwiedzasz. Breath of Fire 2 jest uważany za trudniejszy i może mieć bardziej interesujące postacie niż pierwsza gra, ale ma również bardziej unikalną mechanikę i głębszą strategię walki i postacie, których używasz. Istnieje również funkcja budowania miasta, a postacie mają umiejętności, których mogą używać w świecie, aby rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody. Być może wolałem historię w pierwszej grze Breath of Fire, ale jej niezwykle wysoka częstotliwość losowych spotkań sprawia, że gra jest chore. Breath of Fire 2 jest pod tym względem nieco lepszy. Jednym z zauważalnych ból miejscu jest dość słabe tłumaczenie, ale to nie powinno powstrzymać cię od przynajmniej wypróbowania solidnego RPG z biblioteki konsoli, która była wypełniona nimi.

Super Punchout – Jon Lindemann

Super Punch-Out! jest sequelem SNES serii Nintendo popularne w arkadach i na NES. Gra bardzo podobnie jak Mike Tyson’s Punch-Out!!, z uznaniem wzór jest kluczem do pokonania każdego boksera. Przyciski A i B sterują lewym i prawym ramieniem, a górne i nadwozie wybrano przez naciśnięcie w górę lub w dół. Możesz również naładować super cios, który jest śledzony przez metr w dolnej części ekranu, który wypełnia się podczas lądowania kolejnych ciosów na przeciwnika. Istnieją cztery różne obwody do walki, a także tryb Time Attack. Grafika i efekty dźwiękowe są doskonałe, z klasycznymi projektami postaci Nintendo (Bald Bull i Super Macho Man wracają), ogromnymi spritami i humorystycznymi próbkami głosu.

Super Punch-Out! rozgrywka s jest tak samo wciągająca jak rata NES, chociaż jej „praktyka sprawia, że idealny” styl może nie być dla każdego. Niektóre z późniejszych wojowników są wręcz paskudne, a jedynym sposobem na ich pokonanie jest uczenie się ich wzorców poprzez próby i błędy. Jednak ci, którzy szukają słodkiej 16-bitowej gry walki, muszą szukać nie dalej niż Super Punch-Out!!.

Gwiazda Fox 2 – John Rairdin

Opracowany w połowie lat 90-tych, ale oficjalnie wydany dopiero w 2017 roku, Star Fox 2 pierwotnie miał być bezpośrednią kontynuacją oryginału SNES. Premiera Star Fox 2 w usłudze Switch Online będzie pierwszym, w przypadku gdy będzie dostępna poza nieco ograniczoną produkcją SNES Classic. W przeciwieństwie do oryginalnej gry, Star Fox 2 wykorzystuje elementy strategii czasu rzeczywistego, pełnej eksploracji 3D, a nawet lochów w stylu Zelda. Z trzech różnych trudności, które znacznie zmieniają scenariusz, sześciu pilotów z różnych statków i statystyk, i losowe elementy, Star Fox 2 jest niezwykle grywalna gra.

Gracze otrzymują mapę systemu Lylat i muszą dokonywać własnych wyborów, gdzie i kiedy. Andross buduje bazy na planetach, które mogą wystrzelić pociski w twojej bazie macierzystej na Cornerii. Lotniskowce atakują eskadry myśliwców, które przechwycą cię w kosmosie. Star Fox 2 jest również źródłem drużyny Star Wolf, która będzie głównym zagrożeniem dla drużyny Star Fox za każdym razem, gdy pojawią się na mapie. Star Fox 2 to gra, w którą można grać w kółko z różnymi strategiami. Jego przybycie na Switcha, miejmy nadzieję, przyniesie zasłużone światło temu długo ignorowanemu arcydziełu.

Kirby Super Gwiazda – Nicholas Bray

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *