Panika sprzedaży Nintendo: Wyniki grupy NPD w maju 2020 r.

To imponujące, że ludzie byli w stanie znaleźć, że wiele Przełączniki kupić.

Miesięczne badanie sprzedaży w Stanach Zjednoczonych przeprowadzone przez GRUPĘ NPD pokazuje kontynuację sprzedaży dużych przełączników.

Wszystkie wyniki oparte na sprzedaży jednostkowej dolara od 3 maja do 30, chyba że zaznaczono inaczej. Ponadto Nintendo nie zapewnia pierwszej sprzedaży eShopu grupie NPD, chociaż strony trzecie dostarczają te dane do swoich gier.

Sprzedaż wzrosła rok do roku w porównaniu z 2019 r., a Switch był głównym beneficjentem w sprzęcie. Switch był najlepiej sprzedającym się systemem w maju, podobnie jak w każdym miesiącu w tym roku, a jego sprzedaż jednostkowa była najwyższa w maju od czasu DS w maju 2009 r.: to wyznacza granicę sprzedaży Switcha w maju między 383.700 (maj 2010) i 633.500 (2009).

Dla oprogramowania, Nintendo zadebiutował Xenoblade Chronicles Definitive Edition 29 maja i w ciągu dwóch dni sprzedaży, RPG remaster taktowany na 14 miejscu w połączonej tabeli sprzedaży. Animal Crossing: New Horizons kontynuował swoją dominację z innym 3 miejsce wykończenie, Mario Kart 8 Deluxe 12,, a Super Smash Bros Ultimate zajął 18 miejsce. Strony trzecie miały kolejny silny miesiąc z NBA 2K20 plasując się na 4 miejscu, Mortal Kombat 11 5 po ekspansji Aftermath, Minecraft 7th, Minecraft Dungeons 15th (bez sprzedaży eShop, gdzie plasuje się wyżej niż Animal Crossing na liście bestsellerów) i FIFA 20 na 20.

Pełny przełącznik top 10:

Przejście dla zwierząt: Nowe horyzonty
Mario Kart 8 Deluxe
Kroniki Xenoblade: Edycja Ostateczna
Super Smash Bros Ultimate
Legenda Zeldy: Oddech dzikiego
Just Dance 2020 (Ubisoft)
Miecz Pokemon
Nowy Super Mario Bros U Deluxe
Rezydencja Luigiego 3
Super Mario Odyssey

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *