Podsumowanie escapist Indie Showcase

Jeśli żyjesz i oddychasz grami indie, był to siedmiody daniowy posiłek – ale ile miał Switch?

Escapist Magazine odbyła ich indie prezentacja dziś w miejsce E3, działa na 2 godziny i 10 minut. W trakcie pokazu ogłoszono siedem nowych gier na Switcha, a 11 gier otrzymało nowe aktualizacje lub przynajmniej pokazano nowe nagrania.

Nowe gry

Drive Buy to gra wieloosobowa, która obejmuje grupy kierowców konkurujących o dostarczenie jak największej liczby pakietów – lub zniszczyć drugą drużynę, aby zabrać swoje pakiety. Premiera w lipcu 2020 r. będzie zawierała crossplay z wersją na PC.
Deleveled to jednoekranowa gra logiczna, w której para bloków o identycznym ruchu musi dotrzeć do grupy wyjść, ale musi radzić sobie z zatrzymaniem grawitacji i hordą innych przeszkód, aby się tam dostać. Jest planowany na wydanie „lato”.
Jack Move to turowa gra RPG z grafiką w stylu retro i systemem walki, który polega na wykorzystaniu minigier rytmicznych do „hack the world”. Po 2021 r. nie podano żadnego okna zwalniania.
Proto Corgi, obecnie planowane na listopad, to nowa kolorowa strzelanka przewijania, w której corgi musi uratować siebie i planetę przed hordą uroczych potworów.
Unto The End łączy eksplorację i to, co deweloper określa jako walkę opartą na puzzle „Punch-Out style”. Nie podano żadnego okna wydania.
Disjunction został ujawniony dla Switcha i jest cyberpunkowym RPG akcji z perspektywą nad głową, która następuje po przeplatających się życiach trójki postaci.
Turniej Hyper Brawl rozpocznie się latem 2020 roku i jest grą na tarczę latającą 2 na 2. Gdy nie tworzy się masywne, ekran-spanning krzywe, aby uzyskać dysk do sieci, gracze będą mieli wiele opcji broni, z którymi pokonać swoich przeciwników w dół.
Wśród gier, które miały nowe informacje były Helheim Hassle, od twórców Manual Samuel. Gra przygodowa skoncentrowana na kończynach ukaże się 18 sierpnia. Quantum Astrophysicists Guild (Tumblestone, The Bridge) zaktualizowała również dwie znakomite gry: twin-stick slasher Break Point (lato 2020) i żeglarstwo roguelike Sail Forth („jeszcze w tym roku”). Nowe zwiastuny zostały również pokazane dla następujących: Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom Remastered, Lost Words: Beyond the Page, Hotshot Racing, Axiom Verge 2, Eldest Souls, Skully, Quantum League i Roki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *