Przegląd zawirowań (przełącznik)

Jeśli zostanie baronem naftowym było twoim marzeniem, to Turmoil będzie tytułem wartym przyjrzenia się. Ta gra zarządzania symulacją oferuje szansę kopać na ropę przy jednoczesnym ogromnych zysków w celu pokonania konkurencji. Przyjemna i satysfakcjonująca pętla rozgrywki istnieje w Zamieszaniu, ale brak interesujących ulepszeń i jej powtarzalny charakter oznacza, że jeśli nie jesteś w podstawowym doświadczeniu, to spędzanie czasu na tej platformie będzie krótkotrwałe.

Wchodząc do walki pod koniec 1800 kapitalistyczne starania, gracz staje się jednym z niewielu znaków, którzy chcą uderzyć go bogaty poprzez wiercenie na słodkie, słodkie czarne złoto. Nie ma prawdziwej różnicy między tymi wyborami postaci, ponieważ niezależnie od planu gry jest podciągnięcie jak najwięcej oleju, jak to możliwe, pracy w kierunku budowy dynastii. Poza zakupem zapasów w mieście, aby spróbować kupić drogę do mayoral uruchomić, historia zaczyna się i kończy się proste założenie, po prostu zrobić mnóstwo pieniędzy.

Po przejściu przez sekcję otwierającą nadszedł czas, aby znaleźć kawałek ziemi i rozpocząć wiercenie. Aukcja między każdą rundą pozwala graczowi na wykreślenie go ze SI dla lepszych działek. Po wygraniu paczki nadszedł czas na poszukiwanie ropy naftowej. Odbywa się to za pośrednictwem dowsers, którzy chodzą z wykorzystaniem tego starego kawałka czasu technologii, aby zlokalizować dobre rzeczy. Gwiżdżąc cię i machając rękami, dowsers daje wyobrażenie, gdzie jest olej, ale to do Ciebie, aby przejść do drążenia w ich ogólnej lokalizacji, bez rzeczywistego sposobu, aby wiedzieć, jak głęboko zbiornik może być. Subtelność dając wyobrażenie o tym, gdzie kopać, nie mówiąc graczowi wprost, pozwala na pewną strategię za procesem wiercenia.

Po odkryciu skrawka oleju, podłączenie rurociągu do wspomnianego zbiornika pozwala na rozpoczęcie pompowania na powierzchnię. Stąd, zaprzęgów konnych może zebrać olej i sprzedać go w miastach po obu stronach ekranu. Ceny wahają się, więc szybka zmiana miejsca, w którym wysyłana jest ropa, jest kluczem do osiągnięcia jak największego zysku. Ponadto można zbudować takie przedmioty, jak silosy, które umożliwiają przechowywanie podczas oczekiwania na cenę sprzedaży premium. Pozwala to na głębszą strategię przy jednoczesnym zachowaniu rzeczy interesujących w czasie rzeczywistym.

Próbując znaleźć całą ropę na mapie, coraz to wszystko podciągnięte, a kończąc swój roczny dzierżawy ziemi na początku wszystko pozwalają na premie w płacy na koniec każdej rundy, ale w przeciwnym razie ta pętla powtarza się kilka razy w kampanii. W tym miejscu może dojść do jakiejś tedium, ponieważ nic poważnego się nie zmienia z każdej rundy, nawet po odblokowaniu i modernizacji sprzętu.

Od większych wagonów i silosów po możliwość rozbudowy rozmiarów rur i szybciej pracujących dowserów, system modernizacji ma doskonały sens, a jednocześnie nie jest aż tak interesujący. Krety i system radarowy, które pozwalają na bardziej osobiste spojrzenie na ukrytą ziemię, są najfajniejszymi ulepszeniami, które można uzyskać, ale po prostu nie wystarczą, aby naprawdę włączyć rzeczy do wycięcie. DLC zawarte w wersji Switch pozwala na kilka nowych ulepszeń i zasobów, a także nowe miasto do pracy, ale w sumie jest to ta sama pętla z drobnymi ulepszeniami.

Mając to na uwadze, wszystko tutaj jest przyjemne dla tych, którzy lubią simów zarządzania, ale ma taki sam rodzaj satysfakcji jak wyczyszczenie mapy w assassin’s creed tytuł; robisz to i cieszyć się jazdą, ale zastanawiam się na koniec, czy warto było przejść przez to wszystko, nawet z mapą wygląda ładnie i czysto teraz.

Zamieszanie jest satysfakcjonującym doświadczeniem, podobnie jak posprzątanie domu na koniec dnia. Będąc w stanie odkryć wszystkie oleju, wiertła do niego, a następnie sprzedać czuje się świetnie, ale chyba że jesteś dobry w zasadzie robi tylko, że na chwilę, żmudne pętli i brak ciekawych uaktualnień będzie cię od poczucia, że to było coś, ale w porządku doświadczenie, nawet jeśli jesteś naprawdę do sims zarządzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *