Przewodnik przetrwania Nintendo Black Friday 2019

Najgorszą rzeczą, jaka przydarzyła się zaległościom od czasu wydania Fire Emblem: Three Houses.

Dzięki przywry kalendarza, święto Dziękczynienia USA w tym roku jest tak późno, jak to kiedykolwiek może być, i wiesz, co to znaczy: odpoczynku do walki mas na kilka dobrych ofert następnego dnia.

Jak można mieć nadzieję na oferty sprzętu w tym roku, duże wydatki tym razem będzie po stronie oprogramowania. Nintendo jest dosłownie działa z powrotem w zeszłym roku Black Friday bundle na ten rok, na przykład. Tymczasem straciłem liczyć, ile gier głównych amerykańskich detalistów mają dla Switcha.

Podzielimy to wszystko na sprzęt, oprogramowanie, niektóre oferty dla moich kolegów Kanadyjczyków i duże oferty na eShop: choć należy pamiętać, że oferty eShop nie będzie w pełni żyć do połowy tygodnia, podczas gdy niektóre z rabatów może rozpocząć się w czwartek w USA (zwłaszcza te GameStop, ponieważ otwierają się o 3pm czasu lokalnego, to nie jest literówka). Ponadto, jeśli jest coś poważnego przegapiliśmy, dźwięk off w Talkback poniżej.

Standardowe zasady gruntu Black Friday mają zastosowanie: Amazon będzie robić wiele dopasowania, ale ma tendencję do obracania ofert przez weekend, że możemy dostać kilka godzin powiadomienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *