Przyszłe gry pokaż aktualizacje wiele gier

Żaden z nich nie gwiazdy Nolan North, o ile wiemy.

Sobotnią ostateczną prezentacją dnia był Future Gaming Show, który zawierał kilka ogłoszeń i aktualizacji dla tytułów Switch.

Nowe gry

Chorobliwe; Seven Acolytes to horror-punkowa gra RPG akcji z elementami pracy HP Lovecraft i szeroką gamą broni. Jego premiera planowana jest na 2020.
Ghostrunner, pierwsza osoba platformówka z różnych środowisk i tryb speedrun, ukaże się na Switch w ramach jego wieloplatformowej wersji tej jesieni.
Curve Digital ogłosiła parę kontynuacji poprzednich wydań Switcha: Space Crew jest kontynuacją Bomber Crew z 2018 roku z wieloma parodiami serii sci-fi i wrześniową datą premiery, podczas gdy serial zamknął się na Serial Cleaners – pluralistycznym sequelu gry czyszczącej 2017 osadzonej w latach 90. Zostanie uruchomiona w 2021 roku.
Zespół 17 ogłosił Neon Abyss, grę biegową i pistoletową, która wyróżniała się minigry wędkarskiej do „rozbić monotonię” na rozpoczęcie 14 lipca.
Wales Interactive pokazała pierwszą rozgrywkę na horror „Pokojówka Skera”, którego premiera Switcha planowana jest na październik.
Aktualizacje:

Modus czas podróży akcji RPG Cris Tales potwierdził datę wydania 17 listopada.
Skater XL potwierdził etap szkoły średniej na lipcowej premierze.
Remothered: Broken Porcelain był datowany na 25 sierpnia.
Rogue Company, trzecia strzelanka z Hi-Rez Studios ujawniona w 2019 Nintendo Direct, ma zostać uruchomiona tego lata i twierdzi, że 60FPS w trybie ręcznym na Switchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *