Smashterpieces Podcast Odcinek 20.4: Final Fantasy VII (Część 4)

Koniec jest w zasięgu wzroku, ale mamy jeszcze kilka luźnych końcówek do wiązania. Kiedy podróżujemy, smucimy się i jesteśmy załamani, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteśmy i przygotować się do ratowania planety. Przedstawione przez Anonymous Dinosaur i Nintendo World Report, jest to Smashterpieces – przypadkowy spacer po historii Super Smash Bros. Ultimate Roster. W tym programie gospodarze Joe DeVader i Matt Zawodniak grają jedną grę dla każdego zawodnika w najnowszej grze Super Smash Bros., od 1984’s Duck Hunt do The Legend of Zelda: Breath of the Wild z 2017 roku. Każda gra będzie transmitowana na żywo przez nas obu, a następnie zwołamy, aby porozmawiać o tym w podcaście.

To nasza przedostatnia dyskusja na temat Smashterpiece #20: Final Fantasy VII, w której w końcu wzbijemy się w przestworza, a następnie spróbujemy rzucić rakietą na gigantyczną kulę magicznej energii w kosmosie. Wiesz, twoje średnie rzeczy na co dzień. Co sądzimy o objawieniu tego, kim naprawdę jest Cloud? Co myśleliśmy o tym, co wydawało się być łukiem odkupienia Cid? A kim do cholery jest Reeve? Wszystko to i więcej w dzisiejszym odcinku!

Dołącz do nas następnym razem, gdy w końcu zakończymy naszą podróż, walcząc z jednym z najsłynniejszych bossów finałowych w historii gier wideo.

Możesz znaleźć poprzednie odcinki na stronie Anonymous Dinosaur!

Naszą listę gier można znaleźć tutaj!

Możesz obejrzeć strumień Joe tutaj! Matt będzie transmitować Final Fantasy VII na kanale Twitch NWR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *