Smashterpieces Podcast Odcinek 26: Legenda Zeldy: Ocarina czasu

W końcu dotarliśmy, jadąc do Zamku Hyrule z niczym, ale wróżką u nas i ocariną w kieszeni. Mamy zadanie do wykonania. Przedstawione przez Anonymous Dinosaur i Nintendo World Report, jest to Smashterpieces – przypadkowy spacer po historii Super Smash Bros. Ultimate Roster. W tym programie gospodarze Joe DeVader i Matt Zawodniak grają w jedną grę dla każdego zawodnika w najnowszej grze Super Smash Bros., od 1984’s Duck Hunt do Fire Emblem: Three Houses 2019. Każda gra będzie transmitowana na żywo przez nas obu, a następnie zwołamy, aby porozmawiać o tym w podcaście.

Nadszedł czas na Smashterpiece #26, jedną z najbardziej znanych wpływowych gier wszech czasów, The Legend of Zelda: Ocarina of Time! Tym razem dołącza do nas Sol, projektant naszego pięknego logo, aby porozmawiać o grze, która napisała książkę o tym, jak zrobić przygodową grę akcji 3D. Jakie są najciekawsze rzeczy, które można nauczyć się z przybliżeniu się do tej gry? Jakie są nasze ulubione i najmniej ulubione lochy do przemierzenia? Jak nasze doświadczenie przechodzi losowo wersji gry po fakcie? Wszystko to i więcej w dzisiejszym odcinku!

Dołącz do nas następnym razem na specjalny odcinek, w którym omówimy pierwszy powód sezonu (lub w tym przypadku podcast): Super Smash Bros!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *