Więcej Ogłoszeń Switch na Guerrilla Collective Day 2

Indie nadal na dostarczanie.

Kilka ogłoszeń Switch zostały dokonane w dniu 2 z Guerrilla Collective przypadku strumienia:

Nowe DLC do Divinity: Original Sin 2 znane jako „Cztery pierścienie Revellion” jest już dostępne, które zawiera nową linię zadań oraz zestawy pancerzy. Podobnie jak w przypadku innych DLC, jest już dostępny za darmo.
Eldritch eksploracji platformówka Vigil: The Long Night został pokazany, z 2020 wydanie od twórców Glass Heart Games i wydawcy Another Indie Studio.
Kolejne podejście do platformówki horroru, Source of Madness, przyjdzie na Switcha od przyjaciół systemu Thunderful i dewelopera Carry Castle. Nie podano żadnego okna wydania.
Colt Canyon z Headup będzie się we wtorek (16 czerwca).
Osiem graczy party game Aeolis Tournament, pierwotnie na kartach do wydania kwietnia, będzie teraz wyjdzie na 16 lipca i obejmują gry online.
Producent Skatebirda Glass Bottom Games ogłosił opóźnienie „początku 2021” dla tytułu deskorolki lotniczej, który pierwotnie został ogłoszony na 2020.
Nowe zwiastuny zostały pokazane dla Cyanide & Happiness: Freakocalypse, No Straight Roads („summer”, niewielkie opóźnienie od wcześniej ogłoszonej premiery 30 czerwca), Eldest Souls i 30XX.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *